ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Wielkopolskie. Wskutek burz ok. 4,5 tys. odbiorców bez energii
30.05.2017r. 16:22

Ok. 4,5 tys. gospodarstw domowych w Wielkopolsce pozbawionych zostało we wtorek energii elektrycznej. Powodem są przechodzące nad regionem burze.
Jak poinformował we wtorek PAP Mateusz Gościniak z biura prasowego spółki Enea Operator, najwięcej problemów jest w podpoznańskich gminach oraz w okolicach Wrześni. Zapewnił że trwa sukcesywne usuwanie awarii.
Gościniak dodał, że trwa usuwanie lokalnej awarii na poznańskim Grunwaldzie, awaria została już zlokalizowana, trwa wymiana uszkodzonego kabla i niebawem usterka zostanie usunięta.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE