ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Firmy energetyczne zaczynają walczyć o klienta poprzez sprzedaż pakietową i bonifikaty
26.06.2017r. 06:09

- Przyszłością rynku jest łączenie kilku produktów, dostosowanych do potrzeb konkretnych grup klientów - uważa cytowany przez "Rzeczpospolitą" Mariusz Caliński, który zajmuje się w Fortum sprzedażą gazu ziemnego i energii w Polsce.
Przedstawiciele PGE także przyznają, że kierunek przyjęty przez energetykę związany jest ze zwiększeniem asortymentu, dostępności i atrakcyjności produktów dlatego już w przyszłym miesiącu zamierzają przygotować nową ofertę opartą m. in. o program lojalnościowy i oferty specjalne - czytamy w gazecie.

Jak zwraca uwagę dziennik, Tauron w swoim programie klienckim, który uprawnia do wypłacania bonusów zyskał od kwietnia klika tysięcy osób.

- To głównie dotychczasowi klienci, którzy kupowali u nas prąd, ale przybywa też osób zaopatrujących się w Tauronie w gaz - wskazuje "Rzeczpospolitej" Daniel Iwan z biura komunikacji grupy.

Z kolei Jarosław Tokarczuk, kierownik biura produktów Enei, planuje połączenie w pakiecie energii elektrycznej z innowacyjnymi technologiami - informuje gazeta.
Spółki kuszą też klientów indywidualnych krótkim okresem obowiązywania umowy, brakiem opłat handlowych czy kuponami na zakupy w sklepie internetowym, jednak najchętniej wybierane pakiety to te związane z łączoną sprzedażą energii elektrycznej i usługą fachowców - czytamy w "Rz".

- W ciągu kwartału z oferty "Fachowcy z Energią" skorzystało ponad 20 tys. klientów - ujawnia Jakub Dusza z biura prasowego Energi.

- Niemal 90 proc. z nich wybiera wariant pozwalający na skorzystanie z szerszej gamy specjalistów - nie tylko elektryków, ale też hydraulików, ślusarzy, szklarzy, dekarzy czy specjalistów od urządzeń RTV i AGD - dodaje Dusza.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE