ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ok. 4,5 tys. odbiorców wciąż bez energii elektrycznej
21.08.2017r. 12:48

Ok. 4,5 tys. odbiorców w województwach pomorskim i kujawsko-pomorskim nadal nie ma energii elektrycznej na skutek zniszczeń w infrastrukturze energetycznej, jakie spowodowały nawałnice sprzed 10 dni.
Największe skutki huraganów nadal odczuwane są w okolicach Chojnic na Pomorzu. Energii nie ma tam ciągle ok. 2,9 tys. odbiorców - powiedziała w poniedziałek PAP rzeczniczka Enea Operator Danuta Tabaka. Na obszarze działalności tej spółki dystrybucyjnej ok. 400 odbiorców nie ma jeszcze energii w okolicach Nakła nad Notecią w Kujawsko-Pomorskiem.

Bilans naszych strat nadal nie jest zamknięty, bo w niektórych miejscach dopiero docieramy do elementów naszej infrastruktury - zaznaczyła Tabaka.
Na terenie działania Energi-Operator energii ciągle nie ma ok. 1000 odbiorców w powiecie kartuskim na Pomorzu, gdzie zniszczenia były wyjątkowo duże - poinformowała PAP rzeczniczka spółki Lidia Serbin-Zuba. Przypomniała, że odbiorcy, którzy już mają prąd, muszą się jeszcze przygotować na krótkie przerwy w zasilaniu, związane z przełączaniem urządzeń i linii.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE