ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Enea Operator przywraca dostawy energii ostatnim odbiorcom w Wielkopolsce
09.10.2017r. 08:13

Prawdopodobnie jeszcze w poniedziałek wznowione zostaną dostawy energii elektrycznej do wszystkich odbiorców w Wielkopolsce, poszkodowanych wskutek ubiegłotygodniowych wichur - podała Enea Operator. Bez energii pozostaje jeszcze kilkuset klientów spółki.
Mateusz Gościniak z Enei Operator powiedział w poniedziałek PAP, że w regionie trwają ostatnie naprawy awarii - głównie w okolicach Międzychodu. Energetycy spodziewają się, że prace uda się zakończyć jeszcze w poniedziałek. Na terenie działania spółki bez zasilania pozostaje ok. 3 tys. odbiorców - głównie w województwie lubuskim, w okolicach Zielonej Góry.

W piątek, po przejściu nad regionem potężnych wichur Enea Operator informowała, że bez energii elektrycznej w województwie wielkopolskim było ponad 240 tys. odbiorców.
W skali kraju dostaw energii pozbawionych było, według wyliczeń resortu energii, ok. 1,4 mln odbiorców. Najtrudniejsza sytuacja była w województwach: lubuskim, zachodniopomorskim i w Wielkopolsce.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE