ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Lubuskie. Enea Operator na finiszu usuwania skutków orkanu Ksawery
10.10.2017r. 10:28

Przyłączono ponad 99 proc. odbiorców spółki Enea Operator w woj. lubuskim, którzy ucierpieli przez orkan Ksawery - poinformował we wtorek PAP rzecznik Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp. Enea Operator Krzysztof Osiński.
Dodał, że energetycy nadal intensywnie pracują, naprawiając lokalne awarie na pojedynczych ciągach linii niskiego napięcia. "Sprawdzają obwody niskiego napięcia i sukcesywnie je załączają. Pracują w trudnych warunkach, by jak najszybciej prąd ponownie trafił do gniazdek wszystkich odbiorców. W niektórych miejscach do wymiany jest po kilka słupów na jednej linii" - mówił Osiński.
W czwartek, w najbardziej kryzysowym momencie po przejściu orkanu Ksawery, od energii elektrycznej było odciętych ok. 2 tys. miejscowości w woj. lubuskim. W związku z orkanem lubuska straż pożarna w ciągu kilku minionych dni interweniowała ok. 2 tys. - najwięcej wyjazdów strażaków było związanych z usuwaniem wiatrołomów, ale były też zerwane i uszkodzone dachy na budynkach mieszkalnych i gospodarczych.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE