ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Stacje ZPUE będą zainstalowane w elektrowni słonecznej w Chile
28.11.2017r. 05:39

Stacje transformatorowe będą zainstalowane w elektrowni słonecznej o mocy 10 MW i powierzchni ok. 8 hektarów.
Dwie kompletne stacje transformatorowe produkcji ZPUE typu MRW w obudowie metalowej z pełnym wyposażeniem przeszły pomyślnie testy FAT i zostały wysłane kontenerem morskim do Chile.Zamówienie jest efektem współpracy ZPUE z czeską spółką energetyczną, która buduje w Chile farmy fotowoltaiczne i inwestuje w rozwój projektów związanych z energetyką słoneczną. Montaż stacji przewidziany jest na grudzień.


ZPUE

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE