ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

6,4 tys. zmian sprzedawcy energii elektrycznej w październiku
13.12.2017r. 05:47

W październiku 2017 r. doszło do 6 391 zmian sprzedawcy energii elektrycznej, to mniej niż miesiąc wcześniej oraz w analogicznym okresie roku ubiegłego - wynika z opublikowanych przez URE danych.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Enmaro , CIRE.PL

KOMENTARZE ( 3 )


Autor: dla autora artykułu - 13.12.2017r. 07:04
Raporty URE obejmują tylko pierwsze zmiany sprzedawcy - nie ma tam ujętych kolejnych zmian sprzedawcy. Pisanie o spadku jest bez sensu chyba, że jasno piszemy, że spadek dotyczy pierwszych zmian sprzedawcy! Radzę zadzwonić do URE do Dep. Analiz Rynku Detalicznego i się doedukować.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Janek 13.12.2017r. 08:14
Aż mnie zmusił kolega do zajrzenia do źródła i niestety raporty URE nic nie mówią o tym, czy chodzi pierwsze zmiany sprzedawcy, a ich treść nawet sugeruj coś odwrotnego. Mam wrażenie, że w tej sytuacji URE redaktorowi nie wiele pomoże, skoro samo nie jest w stanie wydać jednoznacznego komunikatu.

Jeśli jest jak piszesz, to ten cały departament wysłałbym kozy paść, skoro nie jest w stanie przypilnować by na rynek dotarła jasna i pełna informacja.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Dlaczego bez sensu? 13.12.2017r. 08:27
Jeśli mowa jest tylko o pierwszych zmianach sprzedawcy, to pokazywanie trendu ma sens. Widać dzięki temu, na ile skuteczne są działania wobec tych nieprzekonanych do zmiany sprzedawcy. Z drugiej strony jeśli monitoring rynku URE dotyczy tylko pierwszych zmian, to jest to słaby monitoring, bo nie pokazuje całego obrazu rynku.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE