ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Wenezuela. Siedem z 23 stanów bez prądu
23.02.2018r. 22:06

Mieszkańcy co najmniej siedmiu z 23 stanów, na jakie podzielona jest Wenezuela, pozbawieni byli od czwartku wieczorem do godzin rannych następnego dnia dostaw energii elektrycznej. Awaria nastąpiła w zachodniej części kraju. Trwała co najmniej 12 godzin.
Niektóre dzienniki opozycyjne twierdziły w piątek, że przerwy w dostawach prądu wystąpiły w całej zachodniej Wenezueli, podczas gdy państwowe przedsiębiorstwo Corpoelec w swych komunikatach ograniczało się do zapewnień, że ekipy naprawcze usilnie pracują nad przywróceniem dostaw energii.

Corpoelec zarządzające siecią elektryczną w całym kraju nie informowało o przyczynach awarii. Od dwóch miesięcy takie sytuacje powtarzały się kilkakroć, ale na mniejszą skalę.
W poprzednich przypadkach awarii sieci energetycznej wenezuelski rząd twierdził, że przyczyną przerw w dostawach prądu są akty sabotażu ze strony opozycji.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE