ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

RCB: ponad 1400 odbiorców bez energii wskutek silnego wiatru na południu kraju
02.02.2019r. 13:54

Ponad 1400 odbiorców pozostaje bez prądu na Górnym i Dolnym Śląsku oraz w Opolskiem wskutek silnego wiatru w kraju - informuje w sobotę Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Trwają naprawy, prąd jest stale przywracany - przekazał PAP dyżurny RCB.
Zgodnie z danymi na godzinę 13 bez energii elektrycznej w woj. śląskim jest 617 gospodarstw, w woj. opolskim - 571, a w woj. dolnośląskim - 226.
Przed silnym wiatrem na tym obszarze, a także w Małopolsce i na Podkarpaciu ostrzeżenia wydał w sobotę Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE