ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

ME przypomina o ostatnim dniu składania oświadczeń chroniących przed wzrostem cen energii
13.08.2019r. 12:21

Ministerstwo Energii przypomina we wtorek na Twitterze, że wtorek to ostatni dzień składania oświadczeń odbiorcy końcowego energii elektrycznej. Złożenie oświadczenia do przedsiębiorstwa obrotu, z którym odbiorca ma umowę, umożliwi rozliczanie według cen energiielektrycznej stosowanych 30 czerwca 2018 r.
Resort przypomina, że mikro i małe przedsiębiorstwa, jednostki sektora finansów publicznych (w tym samorządy) i szpitale niekorzystające z taryfy grupy G muszą złożyć do przedsiębiorstwa obrotu oświadczenie, którego wzór stanowi załącznik di tzw. ustawy ws. cen prądu.

Biura Obsługi Klienta Enei i PGE Obrót będą we wtorek czynne dłużej, bo do godziny 20:00.
PGE Obrót przypomina, że w przypadku wysłania oświadczenia drogą pocztową, liczy się data nadania, a wysyłając oświadczenie mailem, trzeba pamiętać o podpisie kwalifikowanym.

Po tym, jak Sejm znowelizował ustawę o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia obciążeń regulacyjnych, do 13 sierpnia wydłużono termin składania oświadczeń, aby korzystać z niższych cen prądu, takich, które były stosowane 30 czerwca 2018 r.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE