ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

NIK sprawdzi działania rządu w zakresie stabilizacji cen energii
29.01.2020r. 10:39

Czy organy państwa prowadzą skuteczne działania na rzecz stabilizacji cen energii elektrycznej - to jedna z kontroli planowanych przez Najwyższą Izbę Kontroli na ten rok.
W środę NIK opublikowała plan pracy Izby na bieżący rok. Kontrolerzy przeprowadzą ok. 90 kontroli planowych. Jedna z nich ma dotyczyć cen energii elektrycznej, a dokładnie działań organów państwa na rzecz stabilizacji tych cen.
W 2019 r. doszło do ustawowego zamrożenia cen prądu na poziomie z czerwca 2018 dla gospodarstw domowych, a później także dla mikro i małych przedsiębiorców, szpitali i jednostek sektora finansów publicznych.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE