ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGE Obrót gotowa przejąć klientów E2 Energy
04.06.2020r. 12:49

Gotowość szybkiego zawarcia umowy, na możliwie jak najbardziej korzystnych warunkach, oraz pomoc w tym zakresie, deklaruje PGE Obrót wobec klientów, którzy stracili dotychczasowego sprzedawcę i muszą podpisać nową umowę na zakup energii.
Firma E2 Energy, jeden ze sprzedawców działający na polskim rynku obrotu energią, poinformował operatorów systemów dystrybucyjnych, a także swoich Klientów o tym, że od 5 czerwca br. zaprzestaje prowadzenia działalności, wskazując, że teraz zajmie się tym sprzedawca rezerwowy.

W przypadku PGE Obrót chodzi o grupę blisko 20 tys. nowych odbiorców końcowych, zarówno gospodarstw domowych, jak i podmiotów prowadzących działalność biznesową.
Otaczamy tę grupę Klientów szczególną opieką. Jako odpowiedzialny sprzedawca, podjęliśmy natychmiastowe działania umożliwiające sprawne zawarcie nowej umowy, co pozwoli uchronić ich przed istotnymi zmianami warunków cenowych. Mamy dla nich przygotowane do wyboru oferty dostępne w PGE Obrót. Żeby mogli podpisać nową umowę na możliwie jak najbardziej korzystnych warunkach, zapraszamy przede wszystkim do bezpośredniego kontaktu i wizyty w stacjonarnych Biurach Obsługi Klienta. Nasi doradcy i eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania, wspierając w podpisaniu nowej umowy - mówi Jan Maciej Mądrzak, wiceprezes PGE Obrót, odpowiedzialny za sprzedaż i obsługę Klienta.

W związku ze stopniowym powrotem do stacjonarnej obsługi, Biura Obsługi Klienta pracują tymczasowo w godzinach 9.00-15.00. W następnym tygodniu Spółka wydłuży pracę BOK o kolejną godzinę.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE