ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Śląskie: utrudnienia na kolei, blisko 450 odbiorców bez energii elektrycznej
08.02.2021r. 08:06

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Wszystkie drogi krajowe w woj. śląskim są przejezdne, choć warunki do jazdy bardzo trudne - poinformowała w poniedziałek rano Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Występują utrudnienia na szlakach kolejowych, a blisko 450 odbiorców nie ma dostaw energii elektrycznej.
Na sieci dróg krajowych w województwie pracowało 166 pracowników, w użyciu były 124 pojazdy do zimowego utrzymania dróg. Kierowcy muszą się jednak liczyć z tym, że na drogach jest błoto pośniegowe oraz - miejscami - oblodzenie nawierzchni.

Ze względu na marznący deszcz w ciągu nocy, występują utrudnienia na szlakach kolejowych Żywiec - Zwardoń oraz Bielsko - Biała - Żywiec - poinformowało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Strażacy minionej nocy interweniowali w sumie 21 razy, w tym 12 razy usuwając wiatrołomy.
438 odbiorców jest pozbawionych dostaw energii elektrycznej. W gminie Mstów to 331 odbiorców, w Częstochowie - 106 odbiorców oraz 1 w Mierzęcicach.

Czytaj również:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE