ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREOdbiorcy na rynku energii
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ZPUE SA


KONTAKT
ROZMOWY
31.08.2020r. 13:13

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki Rafał Gawin wskazuje na potrzebę rozpoczęcia publicznej dyskusji nad zmianą zasad wspierania energetyki prosumenckiej - bynajmniej nie dlatego, aby przyhamować jej rozwój, ale aby wprowadzić ją na nowy poziom i aby prosumenci mogli zacząć odgrywać na rynku energii nową, ważniejszą rolę. Ma w tym pomóc wsparcie inwestycji w realne magazyny energii, dzięki czemu prosumenci mają się stać - jak to określa prezes URE - fleksumentami.
03.03.2017r. 05:02

ZPUE chce stać się lokalnym graczem na rynkach, które uzna za strategiczne. Spółka chce szerzej zaistnieć na rynku rosyjskim, póki co ma już zakład produkcyjny w Sankt Petersburgu. Oprócz tego planuje znacząco zaistnieć na rynkach takich krajów jak Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja czy Czechy, bada także możliwości rozwoju poza obszarem Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie ZPUE tworzy swój oddział w Niemczech. Spółka ma także biuro handlowe w Londynie. Nie ukrywam, że moja ambicja sięga poza kontynent - powiedział w rozmowie z CIRE Janusz Petrykowski, prezes ZPUE.cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE